Network Bakım Anlaşması Hizmetleri


İşletmenizin içerisinde yazılım ve donanım sorunlarının çözümü için yanınızda olmaya hazırız. İşletmelerin bilgi işlem sistemlerinde oluşacak olası kesintiler maddi manevi bir çok zarara sebep olmaktadır.

Teknolojik bir altyapı, artık tüm kurumsal işletmelerin vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Kurumlar teknolojileri, yapılarına entegre ettikten sonra, aslında var olan sürecin küçük bir kısmını tamamlamış oluyorlar. Asıl süreç, işletme esnasında ortaya çıkıyor. Bu süreçte firmalar ya bünyelerinde bilgi işlem kadrosu oluşturuyor ya da Sistem Bakım Anlaşması ve/veya Outsourcing hizmetler ile dış kaynak kullanımına yöneliyorlar. Bakım ve Destek Sözleşmeleri yaparak, müşterilerimizin Bilişim tarafındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Tek bir noktadan alınan bu hizmet ile aşağıdaki tüm işlerinizin yönetimini unutacaksınız.

Mevcut durumunuzu ve geleceğinizi görebilmek adına düzenlenen raporlar ve yapacağımız karşılıklı toplantılar ile bilişim tarafındaki ihtiyaçları belirler ve yön verir.

Network Bakım Anlaşması Hizmetleri

Çözüm Ortaklarımız