Kurumsal

Günümüzde yaşanan küreselleşme ile birlikte pazarlarda yaşanan rekabet giderek yoğunlaşmaktadır. Yoğun rekabetin yaşandığı bu ortamda işletmelerin rekabet üstünlüğü sağlamaları özellikle Bilişim teknolojilerini etkin ve verimli kullanmaları ile doğrudan ilişkilidir. Teknoloji özellikle Bilişim Teknolojisi sayesinde bilgi akışı hızlanır, bilgiye ulaşmak kolaylaşır ve zamanın kullanımında avantaj sağlanır, az maliyetle daha fazla ürün elde edilir böylece ürün ve hizmet kalitesi artarken böylece etkinlik ve verimliliğin artması sağlanır. İşletmeler, bilişim teknolojileri aracılığı ile ürünlerin kalitesini artırarak ve maliyetleri düşürerek rakiplerine göre daha iyi performans göstererek rekabet üstünlüğü sağlar. Ayrıca bilişim teknolojilerinin sağlamış olduğu olanaklarla birlikte işletmeler tasarımlarına yeni özellikler ekleyerek ürün farklılaştırması sağlayabilir ve satış sonrası hizmette kaliteyi sağlayabilirler.

Bu doğrultuda bilişim teknolojilerini kurum içi süreçlerine uyarlayan firmalar önemli başarılar elde edebilir. Bu durum göz önüne bulundurulduğunda Dünya’ da ve Türkiye’ de teknoloji, yenilikçilik ve inovasyon alanına yoğunlaşma var ve sektör her geçen yıl daha fazla büyüyor ve gelişiyor. Bu sektörde girişimci olan firmamız yoğun rekabetin yaşandığı günümüz koşullarında hayatta kalabilmek adına sürekli değişim ve gelişime ihtiyacı olan firmalara bu amacını gerçekleştirmek için gerekli olan bilişim sistemlerinin etkili ve verimli kullanılmasını sağlayacak çözümler ve hizmetler üretmekte ve sunmaktayız.

Cloud Bilişim Dijital Yazılım olarak kobi ve büyük ölçekli işletmelerin bilişim danışmanlığı, teknolojik ürün tedariki, dijtal pazarlama, e- ticaret danışmalığı, web site yapım ve danışmanlığı, yazılım, web tabanlı uygulama, teknolojik yatırım konularında verilecek hizmet ve ürünlerle ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Genel olarak Firmalara bilişim alanında destek, dijital sektörde reklam ve yazılım sektöründe ise proje bazlı ya da sıfırdan yazılım projeleri oluşturmayı içermektedir.

Misyonumuz

Firma ihtiyaçlarını doğru tespit edip onlara yenilikçi, kaliteli, yüksek teknolojili ve hızlı çözümler sunarak firmaya değer katmak, onların güvenirliğini ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Ürettiğimiz yazılımlar ve yenilikçi yüksek teknolojik çözümlerle Türkiye’ de teknoloji alanında öncü firmalardan biri olmak ve ülke ekonomisine katma değer sağlamaktır.

Çözüm Ortaklarımız