Adwords Sense


Adwords

Google Adwords, metin bazlı bir reklam modelidir ve Google’ın sağladığı internet reklamcılığı programıdır “Dijital Marketing”. Dünyanın en geniş reklam networküne sahip Google, gelirinin %96’sını dijital marketing sayesinde kazanıyor. Böylesine büyük bir networke sahip olan Adwords aynı zamanda dijital marketing sektörü için önemli bir reklam aracı. AdWords’ün en temel amacı gerçek dünyada yapılan reklam modelini dijital dünyaya dökmektir.

Cloud Bilişim olarak yeni müşteriler elde etmenize ve satış ağınızı büyütmenize destek olacağız. Şirketiniz / Firmanız için doğru zamanda doğru kişilere ulaşmanızı sağlayacağız.


Adsense

Adsense; şirketinizin / firmanızın web sitesinin içeriğine uygun reklam olanağı sağlayan, bir Google hizmetidir. Şirketinizin / Firmanızın web sitesi Adsense aracılığı ile web sitelerinde reklam yayınlayabilir, yayınladıkları reklamlardan gösterim, tıklama oranlarına göre gelir elde edebilirsiniz. Cloud Dijital olarak firmanızın / şirketinizin web sitesi üzerindeki Üyelik ve Üyelik Doğrulama Süreci, Reklam Oluşturma, Kazancın Alınması, Banlanan Adsense Hesapları kontrol ederek ve şirketinize / firmanıza raporlarımızı sunuyor olacağız.


Adwords - Adsense Farkı Nedir?

Google Adsense ile Google Adwords hizmetini birbirinden ayırmamız gerekiyor. Her ikisi de reklam hizmeti ancak Adsense reklam alan (içerik üreten) , Adwords ise reklam veren kurumsal şirketler veya diğer reklam verenler için kullanılıyor.

Adwords Adsense

Çözüm Ortaklarımız