Network Bağlantı Hizmetleri


Firmaların günümüz yüksek hızlı iletişim teknolojisini kullanma ihtiyacı günden güne artmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz, sıfırdan ağ kurulumunda veya mevcut ağı güncellemede minimum maliyet ve maksimum performans ayarlarıyla en uygun çözümleri sunarlar.

Yüksek Performanslı Yerel ve Geniş Alan Ağları Kurumların kullandıkları ağ teknolojileri ve ölçekleri, firmanın yaptığı işle ve firmanın ölçeğiyle orantılıdır. LAN(görece küçük sistemlerden ve iletişim ortamından oluşur) ölçeğinden WAN(her türlü ağı içeren, ülkenin ya da dünyanın çeşitli bölgelerindeki yerel alan ağlarını birbirine bağlayan yapıdır)‘a kadar her türlü boyuttaki ağların başarıyla kurulumunu sağlıyoruz.

DSL, ISDN, Metro Ethernet Bağlantılar DSL: Mevcutta var olan telefon hattını kullanarak yüksek hızda data iletimi sağlayan geniş bant erişim teknolojisidir. ISDN: Ses, görüntü ve veriyi normal telefon hatlarının üzerinden göndermek için programlanmış uluslararası bir iletişim standardıdır. Metro Ethernet: Ethernet teknolojisinin bant genişliği ve kullanım kolaylığı sağlayan Metro Ethernet tıpkı yerel ağdaki gibi internet erişim kalitesine ulaşma teknolojisidir. Bu üç teknolojiyi eğitimli teknisyenlerimizle şirket ihtiyaçlarına göre en etkili biçimde hizmetinize sunuyoruz.

Yedekli Bağlantı Kurulumları Sistemde herhangi bir arıza olması durumunda, vakit kaybetmeden ve kurumun işleyişini sekteye uğratmadan olabilecek en hızlı şekilde yedeklenmiş bağlantı kurulumundan sistem eski haline döndürülür.

○ GPRS Üzerinden Bağlantı Kurulumları GPRS, mobil iletişim teknolojisinde halen kullanılan devre anahtarlamalı(circuit-switched) yani kullanıcıya tahsis edilen bir tek hat üzerinden sürekli bağlantı yerine paket anahtarlamalı(packet switched), aynı hattı birden çok kullanıcının paylaştığı bir teknolojidir. Başarıyla kuracağımız bu teknolojinin, yüksek hızın yanı sıra şirketinize kazandırdığı en büyük avantaj, gerçekleştirilen veri alışveriş miktarına göre ücretlendirilmiş olmasıdır.

Network Bağlantı Hizmetleri

Çözüm Ortaklarımız